Stolarka otworowa

Ponad 19 lat doświadczenia w dziedzinie stolarki otworowej! Od lat wyznaczamy najwyższe standardy, czym świadczy liczba 100% zadowolonych klientów!

Okna, drzwi i rolety

Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem okien oraz drzwi i rolet czołowych producentów.

Profile aluminiowe

Od kilku lat jesteśmy również dystrybutorem stolarki okiennej oraz drzwiowej wykonanej z profili aluminiowych.

Montaż i serwis szklarski

Gwarantujemy wysoką jakość i krótki termin realizacji zleceń. Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych monterów.

OKNA I DRZWI KATOWICE

Jakość jest dla nas
najwazniejsza.

Od początku naszej działalności zajmujemy się sprzedażą i montażem okien oraz drzwi czołowych producentów. Od kilku lat jesteśmy również dystrybutorem stolarki okiennej oraz drzwiowej wykonanej z profili aluminiowych.

Gwarantujemy szybki i sprawny montaż na najwyższym poziomie, dzięki sprawdzonym i doświadczonym ekipom montażowym (19 lat doświadczenia). Odpowiedni dobór produktu, profesjonalne doradztwo wraz z dokładnym ustaleniem koniecznych wymiarów dzięki bezpłatnej wizycie naszego przedstawiciela na miejscu montażu. Czystość i porządek w miejscu montażu dzięki zabezpieczeniu obszaru bezpośrednio związanego z montażem za pomocą folii ochronnych oraz starannego uporządkowania miejsca pracy. Pełną odpowiedzialność za wykonany montaż – udzielamy pełnej 2 letniej gwarancji na wykonaną usługę oraz dołączamy kartę gwarancyjną producenta zamontowanego produktu.

Zapraszamy do współpracy!

100% zadowolonych klientów

Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra pracownicza, wysoka jakość i estetyka oferowanych wyrobów, konkurencyjne ceny - to nasze główne atuty, które pozwoliły nam wypracować stabilną pozycję na rynku oraz zdobyć zaufanie pośród wielu klientów.

Nasze realizacje.

Zadwolenie klienta jest miarą jakości, wykonanej przez nas pracy. To dlatego z niezwykłą starannościa i dbałością o detale, podchodzimy do każdego projektu.

Oczekujesz indywidualnego podejścia?

Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i doradzimy najlepsze rozwiązania

Stolarka otworowa
100% zadowolonych klientów

Dystrybutor
& Wykonawca

Adres


FHU Jarek
ul. Boya Żeleńskiego 57
40-750 Katowice